Just another free Blogger theme

utorak, 2. travnja 2013.

Šćuk u četiri dana postigao dva gola protiv Slovačkog

Nogometaši Mlada Boleslava savladali su Slovačko s 3:1 u prvom susretu četvrtfinala Češkog kupa.
Mlada je u prvom susretu, koji je igran na Mestsky stadionu, stigla do dobre zalihe uoči uzvrata, koji je planiran za 10. april.

Poveli su gosti u 39. minuti preko Jana Trousila, da bi u završnici prvog dijela, preciznije u 43. minuti, na 1:1 poravnao bh. internacionalac Jasmin Šćuk (22).

Do 88. minute aktivan je bio rezultat iz prvog dijela, a onda dva pogotka u mreži gostiju. Prvo u 88. minuti Petr Johana pogađa za preokret domaćih, kojima je mirniji uzvrat osigurao Radek Dosoudil u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ono što je također zanimljivo, Mlada Boleslav i Slovačko su se sastali u petak u domaćem prvenstvu, bilo je 2:0 za Mladu, a Šćuk je također bio strijelac.