Just another free Blogger theme

nedjelja, 14. travnja 2013.

Danas je u susretu 24. kola ruske Premijer lige Volga iz Novgoroda na svom terenu dočekala Anži. Gosti su slavili 3:0.

Anži u gostima lagano sa Volgom, Spahić strijelac

Sve do 34. minute susreta nije bilo većih uzbuđenja, a onda je pogodak za goste postigao naš reprezentativac Emir Spahić. Spahić je pogodio u 34. minuti na asistenciju Jurija Žirkova.
Samo šest minuta kasnije Anži je došao do dva gola prednosti. Pogodak za goste postigao je Lacina Traore na asistenciju Mbarka Boussoufe. Na odmor je Anži otišao sa dva gola prednosti.
U nastavku susreta nastavili su se problemi za domaće. U 68. minuti susreta drugi žuti karton dobio je Ropotan. Samo pet minuta kasnije Anži je došao do dva gola prednosti. Pogodak je u 73. minuti susreta postigao Willian. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a Anži je upisao važna tri boda.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque volutpat volutpat nibh nec posuere. Donec auctor arcut pretium consequat. Contact me 123@abc.com